Whatsapp Destek: 05414039851

Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 3, Seviye 4 ve Seviye 5

130,00 TL

  • Sosyal Medyada Paylaş

Yüksek Güvenlikli Alış Veriş

Hızlı Kargo

İade Garantisi

SEVİYE 3

Kitap Adı: Zekâ Gelişim Kitabı Seviye 3

Sayfa: 144 s.

İç Kâğıt Ebadı: 16x24 cm

İç Sayfa Gr.: 1. Hamur 90 gr.

Kapak Gr.: 300 gr. Mat Kuşe

Selefon Tipi: Parlak

 

Bilsem Hazırlık setinin Seviye 3 zeka gelişim kitabında; Parça-Bütün, Negatif Şekil, Görsel Zeka ve Hafıza genel soru kapsamları yer almaktadır. Zorluk derecesinin biraz daha arttığı seviye 3 setinde soru kapsam ve metotları seviye 2 setinin üstüne çıkarılarak zeka gelişimine katkı sağlanmaktadır. İlk iki seviyenin soru içeriği olarak biraz daha zorlaştığı bu setimizde kademeli olarak yükseltilen sorular ile öğrencinin hem sıkılması engellenmekte hem de öğrenmesi kolaylaşmaktadır. Seviye 3 seti ile birlikte iki tane de tanılama denemeleri yer almaktadır.

Soru İçeriği: Negatif Şekiller, Küpleri sayma, Şekil çevirme, Gölgesini Bul, Şekil-Ayrıntı, Şekil Katlama, İçeri Şekil Katlama, Parça-Bütün, Şekil Tamamlama, Üst Üste Gelme, Üsten Görünüm, Yansıma, Sıralı Hafıza

SEVİYE 4

Kitap Adı: Zekâ Gelişim Kitabı Seviye 4

Sayfa: 144 s.

İç Kâğıt Ebadı: 16x24 cm

İç Sayfa Gr.: 1. Hamur 90 gr.

Kapak Gr.: 300 gr. Mat Kuşe

Selefon Tipi: Parlak

 

Bilsem Hazırlık setinin Seviye 3 zeka gelişim kitabında; Parça-Bütün, Küpler, Kelime Bul, Şifreli Kelimeler genel soru kapsamları yer almaktadır. Bilsem tablet (grup tarama) sınav için uygun bir en yeni serimiz seviye 4 tüm zeka gelişim soru ve bileşenlerinin zorluk derecesi olarak bir üst sekmesidir.  Daha önceki zeka gelişim çalışmlarını destekleyen ve geliştiren seviye 4 zeka gelişim seti 2 deneme ile birlikte zeka gelişimini daha da artırmaktadır. Bilsem Grup tarama için seviye 1,seviye2, seviye 3 ve seviye 4 Şeklinde 4 kiatp 8 deneme yer almaktadır. 4’lü halde kullanımı istenilen verimliliğin kazanımı açısından önemlidir.

Soru İçeriği: Negatif Şekil, Küpleri sayma, Şekil Çevirme, Gölgesini Bulma, Şekil-Ayrıntı, Şekil katlama, İçeri Şekil katlama, Parça-Bütün, Şekil Tamamlama, Üst Üste Gelme, Üstten Görünüm, Yansıma ve Sıralı Hafıza

SEVİYE 5

 

Kitap Adı: Zekâ Gelişim Kitabı Seviye 4

Sayfa: 144 s.

İç Kâğıt Ebadı: 16x24 cm

İç Sayfa Gr.: 1. Hamur 90 gr.

Kapak Gr.: 300 gr. Mat Kuşe

Selefon Tipi: Parlak

Öğretmen ve Ebeveynler Zekâ Gelişim sorularıyla hazırlanmış BİLSEM’i kapsayan soru biçimleri ile geliştirilmiş; dikkat, algı, ilişkilendirme ve mantıksal muhakeme yeteneğine yönelik çalışmalara yer verilmiştir. Kitap içeriğimiz şöyledir; üst üste gelme, şekil çevirme, negatif şekil, gölge, şekil katlama, parça-bütün, kurallı şekil, boyut çizgisi, matris, hafızadır. Kalıtsal zeka gelişimini etkileyen ve gelişmesine fayda sağlayan çevresel etken unsurlarından biri olan eğitim faktörü ile öğrenciler yaşam boyu öğrenmelerine katkı sağlanmakta, gelişim standartları arttırılmaktadır. Bu amaca yönelik geliştiren zeka ve dikkat beceri etkinlikleri bireyin yaşam eğrisi boyunca sıklıkla kullanılmaktadır. Bu bilimsel öğretinin ve bulgunun ışığında gelişen zeka soruları seviye 5 kitabında kullanılarak yeniden ölçeklendirme yapılmıştır. “Seviye 5” zeka gelişim ile hangi kazanımlar elde dilecektir? Mehmet DUR Standartta binen soru ölçeklerinin dışına çıkarak farklı bir bakış açısı sunmaktadır. Mevcut kazanımları tekrar eden IQ seviyelerinin üstüne çıkarak işleyişi ve gelişimi yeniden harekete geçirmektedir. Zeka sorularında ezber unsurunu dışarı bırakarak; araştırma, analiz etme ve ilişkilendirme biçimini yeniden canlandırmaktadır.

 

Yorum Yap

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız Üye Girişi Yapmak İçin Buraya Tıklayınız.

BÜLTENLERE KAYDOLUN

İndirimden İlk sen haberder ol. Bülten için bugün kaydolun