Whatsapp Destek: 0 (541) 403 98 51

2. Sınıf Teknookul Bilsem Hazırlık Mülakat Seti

270,00 TL

  • Sosyal Medyada Paylaş

Yüksek Güvenlikli Alış Veriş

Hızlı Kargo

100 TL ve Üzerinde Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

MÜLAKAT SETİ

Kitap Adı: Görsel Zekâ

Sayfa: 144 s.

İç Kâğıt Ebadı: 16x24 cm

Kitap Adı: Hafıza

Sayfa: 144 s.

İç Kâğıt Ebadı: 16x24 cm

Kitap Adı: Mantıksal Muhâkeme

Sayfa: 144 s.

İç Kâğıt Ebadı: 16x24 cm

Kitap Adı: Sözel Zekâ

Sayfa: 144 s.

İç Kâğıt Ebadı: 16x24 cm

 

Teknnokul Zeka gelişim seti; Mantıksal Muhakeme, Hafıza, Görsel Zeka ve Sözel Zeka olmak üzere 4 kitaptan oluşmaktadır. ASIS (Anadolu Sak Zeka Ölçeği), WISC-R (Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği) ve WNV (Wechsler Nonverbal Yetenek) testi dikkate  alınarak hazırlanmıştır. Görsel zekanın yanı sıra sözel zeka desteği de sağlayan zeka gelişim seti BİLSEM mülakat (bireysel değerlendirme) yetenek sınavında alanında en çok tercih edilen settir.

Zeka gelişimi kazanımları için uygun içeriğe sahip olan Mülakat Seti Soru içeriği ve işleyişi bakımında zorluk derecesine göre belirlenmiş olup 6 ve 12 yaş aralığı için uygun öğrenme teknikleri içermektedir. Üstün beceri eğitimi içeren Mülakat seti uygun yaş aralığında kullanımı ve gelişimi pratik olarak gelişmektedir.

10LU KES PUZZLE

Bilsem Mülakat Sınavında da soru olarak çıkabilen Kesme Puzzle;  IQ seviyesini yükseltir, Problem çözme yeteneği kazandırır, Öğretici ve eğitici bir öğrenme sağlar, bilişsel gelişimi arttırır ve dikkat gelişimi sağlar. Toplam 10 parça kesme puzzle ve cevap anahtarı içermektedir.

Ozlem Biliz - 31/05/2022 21:36:22

Bu seti kızıma aldım. Firmanın ilgi ve alakasi çok cok iyi siparis verdim ertesi gun kitaplar elimdeydi. Her sorunuza büyük bir ilgi ile cevap verip yardimci oluyorlar.

  • Puanı

Yorum Yap

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız Üye Girişi Yapmak İçin Buraya Tıklayınız.

BÜLTENLERE KAYDOLUN

İndirimden İlk sen haberder ol. Bülten için bugün kaydolun